Son Sonuçlar

15 Ağustos 2019 - 20:00
Espanyol 3 - 0 FC Luzern
Third Round
15 Ağustos 2019 - 19:45
Sporting Braga 3 - 1 Brondby
Third Round
15 Ağustos 2019 - 19:45
Wolves  4 - 0 Pyunik
Third Round
15 Ağustos 2019 - 19:45
Rangers  3 - 1 Midtjylland
Third Round
15 Ağustos 2019 - 19:45
Aberdeen  0 - 2 Rijeka
Third Round
15 Ağustos 2019 - 19:30
AZ 4 - 0 Illichivets Mariupol
Third Round
15 Ağustos 2019 - 19:30
Gent  3 - 0 AEK Larnaca
Third Round
15 Ağustos 2019 - 19:30
P.S.V.  0 - 0 FK Haugesund
Third Round
15 Ağustos 2019 - 19:30
Aris Thessaloniki 3 - 1 Molde
Third Round
15 Ağustos 2019 - 19:30
Strasbourg  1 - 0 Lokomotiv Plovdiv
Third Round
15 Ağustos 2019 - 19:30
E.Frankfurt  1 - 0 Vaduz
Third Round
15 Ağustos 2019 - 19:00
A.E.K.  1 - 1 Universitatea Craiova
Third Round
15 Ağustos 2019 - 19:00
Viktoria Plzen 2 - 1 Antwerp
Third Round
15 Ağustos 2019 - 19:00
Valletta 0 - 4 Astana
Third Round
15 Ağustos 2019 - 18:30
The New Saints 0 - 4 Ludogorets Razgrad
Third Round
15 Ağustos 2019 - 18:30
Hapoel Be'er Sheva 3 - 1 IFK Norrköping
Third Round
15 Ağustos 2019 - 18:30
Trabzonspor 2 - 1 AC Sparta Prague
Third Round
15 Ağustos 2019 - 18:00
Yeni Malatyaspor 1 - 0 Partizan
Third Round
15 Ağustos 2019 - 18:00
Zrinjski Mostar 1 - 0 Malmo
Third Round
15 Ağustos 2019 - 18:00
Zorya Luhansk 1 - 0 CSKA Sofia
Third Round
15 Ağustos 2019 - 18:00
Bnei Yehuda 2 - 1 Neftçi
Third Round
15 Ağustos 2019 - 18:00
Shakhtyor Soligorsk 1 - 1 Torino
Third Round
15 Ağustos 2019 - 18:00
Apollon Limassol 3 - 1 FK Austria Wien
Third Round
15 Ağustos 2019 - 18:00
Mladá Boleslav 0 - 1 Steaua Bucureşti
Third Round
15 Ağustos 2019 - 18:00
BATE Borisov 0 - 0 Sarajevo
Third Round
15 Ağustos 2019 - 18:00
Sūduva Marijampolė 2 - 1 Maccabi Tel Aviv
Third Round
15 Ağustos 2019 - 18:00
A.I.K.Solna  1 - 1 Sheriff Tiraspol
Third Round
15 Ağustos 2019 - 17:45
Spartak Moskova 2 - 1 FC Thun
Third Round
15 Ağustos 2019 - 17:30
Dinamo Tbilisi 1 - 1 Feyenoord
Third Round
15 Ağustos 2019 - 17:00
HJK Helsinki  2 - 2 Riga FC
Third Round
14 Ağustos 2019 - 17:00
Atromitos 0 - 2 Legia Warsaw
Third Round
14 Ağustos 2019 - 17:00
Vitoria Guimarae 6 - 0 Ventspils
Third Round
14 Ağustos 2019 - 17:00
Saburtalo 0 - 2 Ararat-Armenia
Third Round
13 Ağustos 2019 - 20:00
Dundalk 1 - 3 Slovan Bratislava
Third Round
13 Ağustos 2019 - 19:45
Linfield 3 - 2 Sutjeska Nikšić
Third Round
13 Ağustos 2019 - 17:00
Nõmme Kalju 0 - 1 F91 Dudelange
Third Round
Oyun programı...