Fikstürler
No - 05 Eylül 2024 - 17:00
Azarbeycan İsveç
League C - Group 1
No - 05 Eylül 2024 - 19:45
Serbia İspanya
League A - Group 4
No - 05 Eylül 2024 - 19:45
Portekiz Hırvatistan
League A - Group 1
No - 05 Eylül 2024 - 19:45
Kuzey İrlanda Lüksemburg
League C - Group 3
No - 05 Eylül 2024 - 19:45
Beyaz Rusya Bulgaristan
League C - Group 3
No - 05 Eylül 2024 - 19:45
Estonya Slovakya
League C - Group 1
No - 05 Eylül 2024 - 19:45
İskoçya Polonya
League A - Group 1
No - 05 Eylül 2024 - 19:45
San Marino Liechtenstein
League D - Group 1
No - 05 Eylül 2024 - 19:45
Danimarka İsviçre
League A - Group 4
No - 06 Eylül 2024 - 15:00
Kazakistan Norveç
League B - Group 3
No - 06 Eylül 2024 - 19:45
İzlanda Montenegro
League B - Group 4
No - 06 Eylül 2024 - 19:45
Kosovo Romanya
League C - Group 2
No - 06 Eylül 2024 - 19:45
Litvanya Kıbrıs Rum Kesimi
League C - Group 2
No - 06 Eylül 2024 - 19:45
Belçika İsrail
League A - Group 2
No - 06 Eylül 2024 - 19:45
Fransa İtalya
League A - Group 2
No - 06 Eylül 2024 - 19:45
Slovenya Avusturya
League B - Group 3
No - 06 Eylül 2024 - 19:45
Galler Türkiye
League B - Group 4
No - 07 Eylül 2024 - 14:00
Faroe Adaları Kuzey Makedonya
League C - Group 4
No - 07 Eylül 2024 - 17:00
Gürcistan Çek Cumhuriyeti
League B - Group 1
No - 07 Eylül 2024 - 17:00
İrlanda Cunhuriyeti İngiltere
League B - Group 2
No - 07 Eylül 2024 - 17:00
Ermenistan Latviya
League C - Group 4
No - 07 Eylül 2024 - 17:00
Moldova Malta
League D - Group 2
No - 07 Eylül 2024 - 19:45
Yunanistan Finlandiya
League B - Group 2
No - 07 Eylül 2024 - 19:45
Ukrayna Arnavutluk
League B - Group 1
No - 07 Eylül 2024 - 19:45
Almanya Macaristan
League A - Group 3
No - 07 Eylül 2024 - 19:45
Hollanda Bosna Hersek
League A - Group 3
No - 08 Eylül 2024 - 14:00
Lüksemburg Beyaz Rusya
League C - Group 3
No - 08 Eylül 2024 - 17:00
Bulgaristan Kuzey İrlanda
League C - Group 3
No - 08 Eylül 2024 - 17:00
Slovakya Azarbeycan
League C - Group 1
No - 08 Eylül 2024 - 17:00
Danimarka Serbia
League A - Group 4
No - 08 Eylül 2024 - 17:00
Gibraltar Liechtenstein
League D - Group 1
No - 08 Eylül 2024 - 19:45
Hırvatistan Polonya
League A - Group 1
No - 08 Eylül 2024 - 19:45
İsviçre İspanya
League A - Group 4
No - 08 Eylül 2024 - 19:45
İsveç Estonya
League C - Group 1
No - 08 Eylül 2024 - 19:45
Portekiz İskoçya
League A - Group 1
No - 09 Eylül 2024 - 19:45
İsrail İtalya
League A - Group 2
No - 09 Eylül 2024 - 19:45
Romanya Litvanya
League C - Group 2
No - 09 Eylül 2024 - 19:45
Slovenya Kazakistan
League B - Group 3
No - 09 Eylül 2024 - 19:45
Norveç Avusturya
League B - Group 3
No - 09 Eylül 2024 - 19:45
Kıbrıs Rum Kesimi Kosovo
League C - Group 2
No - 09 Eylül 2024 - 19:45
Montenegro Galler
League B - Group 4
No - 09 Eylül 2024 - 19:45
Fransa Belçika
League A - Group 2
No - 09 Eylül 2024 - 19:45
Türkiye İzlanda
League B - Group 4
No - 10 Eylül 2024 - 19:45
Kuzey Makedonya Ermenistan
League C - Group 4
No - 10 Eylül 2024 - 19:45
İngiltere Finlandiya
League B - Group 2
No - 10 Eylül 2024 - 19:45
İrlanda Cunhuriyeti Yunanistan
League B - Group 2
No - 10 Eylül 2024 - 19:45
Macaristan Bosna Hersek
League A - Group 3
No - 10 Eylül 2024 - 19:45
Andora Malta
League D - Group 2
No - 10 Eylül 2024 - 19:45
Arnavutluk Gürcistan
League B - Group 1
No - 10 Eylül 2024 - 19:45
Hollanda Almanya
League A - Group 3
No - 10 Eylül 2024 - 19:45
Latviya Faroe Adaları
League C - Group 4
No - 10 Eylül 2024 - 19:45
Çek Cumhuriyeti Ukrayna
League B - Group 1
No - 10 Ekim 2024 - 19:45
İtalya Belçika
League A - Group 2
No - 10 Ekim 2024 - 19:45
Latviya Kuzey Makedonya
League C - Group 4
No - 10 Ekim 2024 - 19:45
İsrail Fransa
League A - Group 2
No - 10 Ekim 2024 - 19:45
Gibraltar San Marino
League D - Group 1
No - 10 Ekim 2024 - 19:45
Finlandiya İrlanda Cunhuriyeti
League B - Group 2
No - 10 Ekim 2024 - 19:45
Avusturya Kazakistan
League B - Group 3
No - 10 Ekim 2024 - 19:45
Norveç Slovenya
League B - Group 3
No - 10 Ekim 2024 - 19:45
Moldova Andora
League D - Group 2
No - 10 Ekim 2024 - 19:45
İngiltere Yunanistan
League B - Group 2
No - 10 Ekim 2024 - 19:45
Faroe Adaları Ermenistan
League C - Group 4
No - 11 Ekim 2024 - 19:45
İzlanda Galler
League B - Group 4
No - 11 Ekim 2024 - 19:45
Çek Cumhuriyeti Arnavutluk
League B - Group 1
No - 11 Ekim 2024 - 19:45
Macaristan Hollanda
League A - Group 3
No - 11 Ekim 2024 - 19:45
Türkiye Montenegro
League B - Group 4
No - 11 Ekim 2024 - 19:45
Slovakya İsveç
League C - Group 1
No - 11 Ekim 2024 - 19:45
Ukrayna Gürcistan
League B - Group 1
No - 11 Ekim 2024 - 19:45
Estonya Azarbeycan
League C - Group 1
No - 11 Ekim 2024 - 19:45
Bosna Hersek Almanya
League A - Group 3
No - 12 Ekim 2024 - 14:00
Litvanya Kosovo
League C - Group 2
No - 12 Ekim 2024 - 17:00
Hırvatistan İskoçya
League A - Group 1
No - 12 Ekim 2024 - 17:00
Bulgaristan Lüksemburg
League C - Group 3
No - 12 Ekim 2024 - 19:45
Polonya Portekiz
League A - Group 1
No - 12 Ekim 2024 - 19:45
İspanya Danimarka
League A - Group 4
No - 12 Ekim 2024 - 19:45
Serbia İsviçre
League A - Group 4
No - 12 Ekim 2024 - 19:45
Kıbrıs Rum Kesimi Romanya
League C - Group 2
No - 12 Ekim 2024 - 19:45
Beyaz Rusya Kuzey İrlanda
League C - Group 3
No - 13 Ekim 2024 - 14:00
Kazakistan Slovenya
League B - Group 3
No - 13 Ekim 2024 - 17:00
Malta Moldova
League D - Group 2
No - 13 Ekim 2024 - 17:00
Ermenistan Kuzey Makedonya
League C - Group 4
No - 13 Ekim 2024 - 17:00
Liechtenstein Gibraltar
League D - Group 1
No - 13 Ekim 2024 - 17:00
Finlandiya İngiltere
League B - Group 2
No - 13 Ekim 2024 - 19:45
Faroe Adaları Latviya
League C - Group 4
No - 13 Ekim 2024 - 19:45
Yunanistan İrlanda Cunhuriyeti
League B - Group 2
No - 13 Ekim 2024 - 19:45
Avusturya Norveç
League B - Group 3
No - 14 Ekim 2024 - 17:00
Gürcistan Arnavutluk
League B - Group 1
No - 14 Ekim 2024 - 17:00
Azarbeycan Slovakya
League C - Group 1
No - 14 Ekim 2024 - 19:45
İzlanda Türkiye
League B - Group 4
No - 14 Ekim 2024 - 19:45
İtalya İsrail
League A - Group 2
No - 14 Ekim 2024 - 19:45
Almanya Hollanda
League A - Group 3
No - 14 Ekim 2024 - 19:45
Estonya İsveç
League C - Group 1
No - 14 Ekim 2024 - 19:45
Ukrayna Çek Cumhuriyeti
League B - Group 1
No - 14 Ekim 2024 - 19:45
Galler Montenegro
League B - Group 4
No - 14 Ekim 2024 - 19:45
Belçika Fransa
League A - Group 2
No - 14 Ekim 2024 - 19:45
Bosna Hersek Macaristan
League A - Group 3
No - 15 Ekim 2024 - 19:45
İspanya Serbia
League A - Group 4
No - 15 Ekim 2024 - 19:45
Kuzey İrlanda Bulgaristan
League C - Group 3
No - 15 Ekim 2024 - 19:45
Kosovo Kıbrıs Rum Kesimi
League C - Group 2
No - 15 Ekim 2024 - 19:45
İskoçya Portekiz
League A - Group 1
No - 15 Ekim 2024 - 19:45
Polonya Hırvatistan
League A - Group 1
No - 15 Ekim 2024 - 19:45
İsviçre Danimarka
League A - Group 4
No - 15 Ekim 2024 - 19:45
Beyaz Rusya Lüksemburg
League C - Group 3
No - 15 Ekim 2024 - 19:45
Litvanya Romanya
League C - Group 2
No - 14 Kasım 2024 - 15:00
Kazakistan Avusturya
League B - Group 3
No - 14 Kasım 2024 - 17:00
Ermenistan Faroe Adaları
League C - Group 4
No - 14 Kasım 2024 - 19:45
İrlanda Cunhuriyeti Finlandiya
League B - Group 2
No - 14 Kasım 2024 - 19:45
Slovenya Norveç
League B - Group 3
No - 14 Kasım 2024 - 19:45
Belçika İtalya
League A - Group 2
No - 14 Kasım 2024 - 19:45
Yunanistan İngiltere
League B - Group 2
No - 14 Kasım 2024 - 19:45
Fransa İsrail
League A - Group 2
No - 14 Kasım 2024 - 19:45
Kuzey Makedonya Latviya
League C - Group 4
No - 15 Kasım 2024 - 19:45
İskoçya Hırvatistan
League A - Group 1
No - 15 Kasım 2024 - 19:45
Lüksemburg Bulgaristan
League C - Group 3
No - 15 Kasım 2024 - 19:45
Danimarka İspanya
League A - Group 4
No - 15 Kasım 2024 - 19:45
Portekiz Polonya
League A - Group 1
No - 15 Kasım 2024 - 19:45
Kıbrıs Rum Kesimi Litvanya
League C - Group 2
No - 15 Kasım 2024 - 19:45
Kuzey İrlanda Beyaz Rusya
League C - Group 3
No - 15 Kasım 2024 - 19:45
San Marino Gibraltar
League D - Group 1
No - 15 Kasım 2024 - 19:45
İsviçre Serbia
League A - Group 4
No - 15 Kasım 2024 - 19:45
Romanya Kosovo
League C - Group 2
No - 16 Kasım 2024 - 14:00
Azarbeycan Estonya
League C - Group 1
No - 16 Kasım 2024 - 17:00
Gürcistan Ukrayna
League B - Group 1
No - 16 Kasım 2024 - 17:00
Montenegro İzlanda
League B - Group 4
No - 16 Kasım 2024 - 17:00
Andora Moldova
League D - Group 2
No - 16 Kasım 2024 - 17:00
Türkiye Galler
League B - Group 4
No - 16 Kasım 2024 - 19:45
Hollanda Macaristan
League A - Group 3
No - 16 Kasım 2024 - 19:45
İsveç Slovakya
League C - Group 1
No - 16 Kasım 2024 - 19:45
Arnavutluk Çek Cumhuriyeti
League B - Group 1
No - 16 Kasım 2024 - 19:45
Almanya Bosna Hersek
League A - Group 3
No - 17 Kasım 2024 - 14:00
Latviya Ermenistan
League C - Group 4
No - 17 Kasım 2024 - 14:00
Kuzey Makedonya Faroe Adaları
League C - Group 4
No - 17 Kasım 2024 - 17:00
Avusturya Slovenya
League B - Group 3
No - 17 Kasım 2024 - 17:00
Finlandiya Yunanistan
League B - Group 2
No - 17 Kasım 2024 - 17:00
İngiltere İrlanda Cunhuriyeti
League B - Group 2
No - 17 Kasım 2024 - 17:00
Norveç Kazakistan
League B - Group 3
No - 17 Kasım 2024 - 19:45
İsrail Belçika
League A - Group 2
No - 17 Kasım 2024 - 19:45
İtalya Fransa
League A - Group 2
No - 18 Kasım 2024 - 19:45
Lüksemburg Kuzey İrlanda
League C - Group 3
No - 18 Kasım 2024 - 19:45
Hırvatistan Portekiz
League A - Group 1
No - 18 Kasım 2024 - 19:45
Romanya Kıbrıs Rum Kesimi
League C - Group 2
No - 18 Kasım 2024 - 19:45
İspanya İsviçre
League A - Group 4
No - 18 Kasım 2024 - 19:45
Serbia Danimarka
League A - Group 4
No - 18 Kasım 2024 - 19:45
Kosovo Litvanya
League C - Group 2
No - 18 Kasım 2024 - 19:45
Bulgaristan Beyaz Rusya
League C - Group 3
No - 18 Kasım 2024 - 19:45
Polonya İskoçya
League A - Group 1
No - 18 Kasım 2024 - 19:45
Liechtenstein San Marino
League D - Group 1
No - 19 Kasım 2024 - 19:45
Çek Cumhuriyeti Gürcistan
League B - Group 1
No - 19 Kasım 2024 - 19:45
Montenegro Türkiye
League B - Group 4
No - 19 Kasım 2024 - 19:45
Arnavutluk Ukrayna
League B - Group 1
No - 19 Kasım 2024 - 19:45
Bosna Hersek Hollanda
League A - Group 3
No - 19 Kasım 2024 - 19:45
İsveç Azarbeycan
League C - Group 1
No - 19 Kasım 2024 - 19:45
Slovakya Estonya
League C - Group 1
No - 19 Kasım 2024 - 19:45
Malta Andora
League D - Group 2
No - 19 Kasım 2024 - 19:45
Galler İzlanda
League B - Group 4
No - 19 Kasım 2024 - 19:45
Macaristan Almanya
League A - Group 3