Fikstürler
30 Mart 2024 - 10:30
Pärnu Vaprus Nõmme Kalju
30 Mart 2024 - 12:30
Narva Trans Nõmme United
31 Mart 2024 - 10:30
Tammeka Tartu Flora
31 Mart 2024 - 12:30
FCI Levadia Paide Linnameeskond
05 Nisan 2024 - 17:00
Nõmme United Tammeka Tartu
06 Nisan 2024 - 10:30
Nõmme Kalju FCI Levadia
06 Nisan 2024 - 12:30
Paide Linnameeskond Kuressaare
06 Nisan 2024 - 15:00
Flora Narva Trans
07 Nisan 2024 - 12:30
Tallinna Kalev Pärnu Vaprus
13 Nisan 2024 - 10:30
Tammeka Tartu Kuressaare
13 Nisan 2024 - 12:30
FCI Levadia Nõmme United
13 Nisan 2024 - 15:00
Narva Trans Tallinna Kalev
14 Nisan 2024 - 12:30
Pärnu Vaprus Flora
14 Nisan 2024 - 15:00
Nõmme Kalju Paide Linnameeskond
16 Nisan 2024 - 17:00
Tallinna Kalev FCI Levadia
17 Nisan 2024 - 17:00
Flora Paide Linnameeskond
20 Nisan 2024 - 10:30
Nõmme United Tallinna Kalev
20 Nisan 2024 - 12:30
Paide Linnameeskond Tammeka Tartu
20 Nisan 2024 - 15:00
FCI Levadia Pärnu Vaprus
21 Nisan 2024 - 12:30
Kuressaare Narva Trans
21 Nisan 2024 - 15:00
Flora Nõmme Kalju
26 Nisan 2024 - 17:00
Pärnu Vaprus Nõmme United
27 Nisan 2024 - 12:30
Tallinna Kalev Nõmme Kalju
27 Nisan 2024 - 15:00
Kuressaare Flora
28 Nisan 2024 - 12:30
Tammeka Tartu FCI Levadia
28 Nisan 2024 - 15:00
Narva Trans Paide Linnameeskond
01 Mayıs 2024 - 12:30
FCI Levadia Paide Linnameeskond
01 Mayıs 2024 - 15:00
Tallinna Kalev Flora
03 Mayıs 2024 - 17:00
Nõmme Kalju Tammeka Tartu
04 Mayıs 2024 - 12:30
Nõmme United Kuressaare
04 Mayıs 2024 - 15:00
Narva Trans Pärnu Vaprus
05 Mayıs 2024 - 12:30
Flora FCI Levadia
05 Mayıs 2024 - 15:00
Paide Linnameeskond Tallinna Kalev
11 Mayıs 2024 - 12:30
Flora Pärnu Vaprus
11 Mayıs 2024 - 15:00
Kuressaare Tammeka Tartu
12 Mayıs 2024 - 12:30
FCI Levadia Nõmme Kalju
12 Mayıs 2024 - 15:00
Tallinna Kalev Narva Trans
12 Mayıs 2024 - 17:00
Nõmme United Paide Linnameeskond
18 Mayıs 2024 - 12:30
Tammeka Tartu Paide Linnameeskond
18 Mayıs 2024 - 15:00
Narva Trans Flora
18 Mayıs 2024 - 17:00
Nõmme Kalju Kuressaare
19 Mayıs 2024 - 12:30
Tallinna Kalev Nõmme United
19 Mayıs 2024 - 15:00
Pärnu Vaprus FCI Levadia
21 Mayıs 2024 - 17:00
Flora Kuressaare
22 Mayıs 2024 - 17:00
Paide Linnameeskond Nõmme Kalju
22 Mayıs 2024 - 17:00
FCI Levadia Tallinna Kalev
23 Mayıs 2024 - 16:00
Nõmme United Narva Trans
23 Mayıs 2024 - 18:00
Pärnu Vaprus Tammeka Tartu
27 Mayıs 2024 - 17:00
Tammeka Tartu Narva Trans
28 Mayıs 2024 - 16:00
Kuressaare Pärnu Vaprus
28 Mayıs 2024 - 18:00
Nõmme Kalju Nõmme United
29 Mayıs 2024 - 17:00
Tallinna Kalev Flora
29 Mayıs 2024 - 17:00
Paide Linnameeskond FCI Levadia
31 Mayıs 2024 - 17:00
Nõmme United Pärnu Vaprus
01 Haziran 2024 - 12:30
Flora Paide Linnameeskond
01 Haziran 2024 - 17:00
FCI Levadia Kuressaare
02 Haziran 2024 - 12:30
Tammeka Tartu Tallinna Kalev
02 Haziran 2024 - 15:00
Narva Trans Nõmme Kalju
15 Haziran 2024 - 10:00
Tallinna Kalev Paide Linnameeskond
15 Haziran 2024 - 10:00
Nõmme Kalju Flora
15 Haziran 2024 - 12:00
Pärnu Vaprus Narva Trans
16 Haziran 2024 - 10:00
FCI Levadia Tammeka Tartu
16 Haziran 2024 - 12:00
Kuressaare Nõmme United
18 Haziran 2024 - 16:00
Paide Linnameeskond Pärnu Vaprus
18 Haziran 2024 - 16:00
Nõmme Kalju Tallinna Kalev
19 Haziran 2024 - 16:00
Nõmme United FCI Levadia
19 Haziran 2024 - 16:00
Narva Trans Kuressaare
19 Haziran 2024 - 17:00
Flora Tammeka Tartu
28 Haziran 2024 - 16:00
Nõmme United Flora
28 Haziran 2024 - 17:00
Kuressaare Paide Linnameeskond
28 Haziran 2024 - 17:00
Tammeka Tartu Nõmme Kalju
28 Haziran 2024 - 17:00
Narva Trans FCI Levadia
28 Haziran 2024 - 18:00
Pärnu Vaprus Tallinna Kalev
03 Temmuz 2024 - 16:00
Nõmme Kalju Pärnu Vaprus
03 Temmuz 2024 - 17:00
Tammeka Tartu Nõmme United
03 Temmuz 2024 - 18:00
Tallinna Kalev Kuressaare
04 Temmuz 2024 - 17:00
Paide Linnameeskond Narva Trans
04 Temmuz 2024 - 17:00
FCI Levadia Flora
12 Temmuz 2024 - 17:30
Kuressaare Tammeka Tartu
13 Temmuz 2024 - 15:00
Narva Trans Nõmme Kalju
13 Temmuz 2024 - 17:00
Pärnu Vaprus Nõmme United
19 Temmuz 2024 - 17:00
Tammeka Tartu Flora
19 Temmuz 2024 - 17:30
Nõmme United Nõmme Kalju
20 Temmuz 2024 - 17:00
Pärnu Vaprus Narva Trans
21 Temmuz 2024 - 15:00
FCI Levadia Kuressaare
21 Temmuz 2024 - 17:00
Paide Linnameeskond Tallinna Kalev
26 Temmuz 2024 - 17:30
Narva Trans Nõmme United
27 Temmuz 2024 - 15:00
Nõmme Kalju Tammeka Tartu
28 Temmuz 2024 - 17:00
Kuressaare Pärnu Vaprus
02 Ağustos 2024 - 17:30
Tammeka Tartu Pärnu Vaprus
03 Ağustos 2024 - 15:00
Tallinna Kalev Nõmme Kalju
03 Ağustos 2024 - 17:00
Kuressaare Paide Linnameeskond
04 Ağustos 2024 - 15:00
Flora Narva Trans
04 Ağustos 2024 - 17:00
Nõmme United FCI Levadia
09 Ağustos 2024 - 17:30
Tallinna Kalev Kuressaare
10 Ağustos 2024 - 15:00
Paide Linnameeskond Narva Trans
10 Ağustos 2024 - 17:00
Pärnu Vaprus FCI Levadia
11 Ağustos 2024 - 15:00
Tammeka Tartu Nõmme United
11 Ağustos 2024 - 17:00
Nõmme Kalju Flora
16 Ağustos 2024 - 17:30
Flora Nõmme United
17 Ağustos 2024 - 15:00
Narva Trans Tallinna Kalev
17 Ağustos 2024 - 17:00
FCI Levadia Tammeka Tartu
18 Ağustos 2024 - 12:30
Nõmme Kalju Kuressaare
18 Ağustos 2024 - 15:00
Paide Linnameeskond Pärnu Vaprus
23 Ağustos 2024 - 17:30
Pärnu Vaprus Flora
24 Ağustos 2024 - 15:00
Kuressaare Narva Trans
24 Ağustos 2024 - 17:00
Tammeka Tartu Paide Linnameeskond
25 Ağustos 2024 - 15:00
Nõmme United Tallinna Kalev
25 Ağustos 2024 - 17:00
FCI Levadia Nõmme Kalju
30 Ağustos 2024 - 17:30
Flora FCI Levadia
31 Ağustos 2024 - 15:00
Narva Trans Tammeka Tartu
01 Eylül 2024 - 12:30
Nõmme United Kuressaare
01 Eylül 2024 - 15:00
Nõmme Kalju Paide Linnameeskond
01 Eylül 2024 - 17:00
Tallinna Kalev Pärnu Vaprus
14 Eylül 2024 - 12:30
Kuressaare Flora
14 Eylül 2024 - 15:00
FCI Levadia Narva Trans
14 Eylül 2024 - 17:00
Tammeka Tartu Tallinna Kalev
15 Eylül 2024 - 12:30
Paide Linnameeskond Nõmme United
15 Eylül 2024 - 15:00
Pärnu Vaprus Nõmme Kalju
17 Eylül 2024 - 15:15
Narva Trans Flora
17 Eylül 2024 - 15:30
Kuressaare FCI Levadia
18 Eylül 2024 - 15:30
Nõmme Kalju Nõmme United
18 Eylül 2024 - 17:00
Tallinna Kalev Paide Linnameeskond
18 Eylül 2024 - 17:30
Pärnu Vaprus Tammeka Tartu
21 Eylül 2024 - 10:30
Paide Linnameeskond Kuressaare
21 Eylül 2024 - 12:30
Nõmme United Narva Trans
21 Eylül 2024 - 15:00
Flora Tammeka Tartu
22 Eylül 2024 - 12:30
Nõmme Kalju Tallinna Kalev
22 Eylül 2024 - 17:00
FCI Levadia Pärnu Vaprus
27 Eylül 2024 - 17:00
FCI Levadia Tallinna Kalev
28 Eylül 2024 - 12:30
Kuressaare Nõmme United
28 Eylül 2024 - 15:00
Tammeka Tartu Nõmme Kalju
29 Eylül 2024 - 12:30
Flora Pärnu Vaprus
29 Eylül 2024 - 14:40
Narva Trans Paide Linnameeskond
05 Ekim 2024 - 10:30
Nõmme United Flora
05 Ekim 2024 - 12:30
Narva Trans FCI Levadia
05 Ekim 2024 - 15:00
Tallinna Kalev Tammeka Tartu
06 Ekim 2024 - 12:30
Paide Linnameeskond Nõmme Kalju
06 Ekim 2024 - 15:00
Pärnu Vaprus Kuressaare
19 Ekim 2024 - 10:30
Kuressaare Tallinna Kalev
19 Ekim 2024 - 12:30
Nõmme United Pärnu Vaprus
19 Ekim 2024 - 15:00
Tammeka Tartu FCI Levadia
20 Ekim 2024 - 10:30
Nõmme Kalju Narva Trans
20 Ekim 2024 - 12:30
Paide Linnameeskond Flora
22 Ekim 2024 - 16:00
Tammeka Tartu Kuressaare
22 Ekim 2024 - 16:00
FCI Levadia Nõmme United
23 Ekim 2024 - 16:00
Flora Nõmme Kalju
23 Ekim 2024 - 16:00
Tallinna Kalev Narva Trans
23 Ekim 2024 - 17:00
Pärnu Vaprus Paide Linnameeskond
26 Ekim 2024 - 10:30
Flora Kuressaare
26 Ekim 2024 - 12:30
Narva Trans Pärnu Vaprus
26 Ekim 2024 - 15:00
Tallinna Kalev Nõmme United
27 Ekim 2024 - 09:30
Paide Linnameeskond Tammeka Tartu
27 Ekim 2024 - 11:30
Nõmme Kalju FCI Levadia
02 Kasım 2024 - 10:30
Kuressaare Nõmme Kalju
02 Kasım 2024 - 12:30
Pärnu Vaprus Tallinna Kalev
02 Kasım 2024 - 12:30
Tammeka Tartu Narva Trans
03 Kasım 2024 - 10:30
Nõmme United Paide Linnameeskond
03 Kasım 2024 - 12:30
FCI Levadia Flora
09 Kasım 2024 - 10:30
Flora Tallinna Kalev
09 Kasım 2024 - 10:30
Paide Linnameeskond FCI Levadia
09 Kasım 2024 - 10:30
Nõmme Kalju Pärnu Vaprus
09 Kasım 2024 - 10:30
Narva Trans Kuressaare
09 Kasım 2024 - 10:30
Nõmme United Tammeka Tartu