Takımlar : 2020 - 2021

Almanya
Teknik Direktör : Hans-Dieter Flick
Kaptan : Manuel Neuer
Andora
Teknik Direktör : Koldo Álvarez
Kaptan : Márcio Vieira
Arnavutluk
Teknik Direktör : Edoardo Reja
Kaptan : Elseid Hysaj
Avusturya
Teknik Direktör : Franco Foda
Kaptan : Julian Baumgartlinger
Azarbeycan
Teknik Direktör : Gianni De Biasi
Kaptan : Maksim Medvedev
Belçika
Teknik Direktör : Roberto Martínez
Kaptan : Eden Hazard
Beyaz Rusya
Teknik Direktör : Mikhail Markhel
Kaptan : Alyaksandr Martynovich
Bosna Hersek
Teknik Direktör : Ivaylo Petev
Kaptan : Edin Džeko
Bulgaristan
Teknik Direktör : Yasen Petrov
Kaptan : Georgi Kostadinov
Çek Cumhuriyeti
Teknik Direktör : Jaroslav Šilhavý
Kaptan : Vladimír Darida
Danimarka
Teknik Direktör : Kasper Hjulmand
Kaptan : Simon Kjær
Ermenistan
Teknik Direktör : Joaquín Caparrós
Kaptan : Henrikh Mkhitaryan
Estonya
Teknik Direktör : Thomas Häberli
Kaptan : Konstantin Vassiljev
Faroe Adaları
Teknik Direktör : Håkan Ericson
Kaptan : Hállur Hánsson
Finlandiya
Teknik Direktör : Markku Kanerva
Kaptan : Tim Sparv
Fransa
Teknik Direktör : Didier Deschamps
Kaptan : Hugo Lloris
Galler
Teknik Direktör : Rob Page
Kaptan : Gareth Bale
Gibraltar
Teknik Direktör : Julio Ribas
Kaptan : Roy Chipolina
Gürcistan
Teknik Direktör : Willy Sagnol
Kaptan : Jaba Kankava
Hırvatistan
Teknik Direktör : Zlatko Dalić
Kaptan : Luka Modrić
Hollanda
Teknik Direktör : Louis van Gaal
Kaptan : Virgil van Dijk
İngiltere
Teknik Direktör : Gareth Southgate
Kaptan : Harry Kane
İrlanda Cunhuriyeti
Teknik Direktör : Stephen Kenny
Kaptan : Séamus Coleman
İskoçya
Teknik Direktör : Steve Clarke
Kaptan : Andy Robertson
İspanya
Teknik Direktör : Luis Enrique
Kaptan : Sergio Busquets
İsrail
Teknik Direktör : Willi Ruttensteiner
Kaptan : Bibras Natkho
İsveç
Teknik Direktör : Janne Andersson
Kaptan : Victor Lindelöf
İsviçre
Teknik Direktör : Murat Yakin
Kaptan : Granit Xhaka
İtalya
Teknik Direktör : Roberto Mancini
Kaptan : Giorgio Chiellini
İzlanda
Teknik Direktör : Arnar Viðarsson
Kaptan : Aron Gunnarsson
Kazakistan
Teknik Direktör : Talgat Baysufinov
Kaptan :  
Kıbrıs Rum Kesimi
Teknik Direktör : Johan Walem
Kaptan :  
Kosovo
Teknik Direktör : Bernard Challandes
Kaptan : Samir Ujkani
Kuzey İrlanda
Teknik Direktör : Ian Baraclough
Kaptan : Steven Davis
Kuzey Makedonya
Teknik Direktör : Igor Angelovski
Kaptan : Goran Pandev
Latviya
Teknik Direktör : Dainis Kazakevičs
Kaptan : Antonijs Černomordijs
Liechtenstein
Teknik Direktör : Martin Stocklasa
Kaptan :  
Litvanya
Teknik Direktör : Valdas Urbonas
Kaptan : Fiodor Černych
Lüksemburg
Teknik Direktör : Luc Holtz
Kaptan : Laurent Jans
Macaristan
Teknik Direktör : Marco Rossi
Kaptan : Ádám Szalai
Malta
Teknik Direktör : Devis Mangia
Kaptan : Michael Mifsud
Moldova
Teknik Direktör : Roberto Bordin
Kaptan : Alexandru Epureanu
Montenegro
Teknik Direktör : Miodrag Radulović
Kaptan : Stevan Jovetić
Norveç
Teknik Direktör : Ståle Solbakken
Kaptan : Martin Ødegaard
Polonya
Teknik Direktör : Paulo Sousa
Kaptan : Robert Lewandowski
Portekiz
Teknik Direktör : Fernando Santos
Kaptan : Cristiano Ronaldo
Romanya
Teknik Direktör : Mirel Rădoi
Kaptan : Vlad Chiricheș
Rusya
Teknik Direktör : Valery Karpin
Kaptan : Artyom Dzyuba
San Marino
Teknik Direktör : Franco Varrella
Kaptan :  
Serbia
Teknik Direktör : Dragan Stojković
Kaptan : Dušan Tadić
Slovakya
Teknik Direktör : Štefan Tarkovič
Kaptan : Marek Hamšík
Slovenya
Teknik Direktör : Matjaž Kek
Kaptan : Jan Oblak
Türkiye
Teknik Direktör : Şenol Güneş
Kaptan : Burak Yılmaz
Ukrayna
Teknik Direktör : Andriy Shevchenko
Kaptan : Andriy Pyatov
Yunanistan
Teknik Direktör : John van 't Schip
Kaptan : Anastasios Bakasetas