Takımlar : 2020 - 2021

Agropecuario
Teknik Direktör : Manuel Fernández
Kaptan :  
All Boys
Teknik Direktör : Ricardo Rodríguez
Kaptan : Nicolás Cambiasso
Almagro
Teknik Direktör : Gastón Esmerado
Kaptan :  
Alvarado
Teknik Direktör : Juan Pumpido
Kaptan :  
Atlanta
Teknik Direktör : Fabián Lisa
Kaptan :  
Atlético Rafaela
Teknik Direktör : Walter Otta
Kaptan :  
Barracas Central
Teknik Direktör : Alejandro Milano
Kaptan :  
Belgrano (Cba)
Teknik Direktör : Ricardo Caruso Lombardi
Kaptan : César Rigamonti
Brown de Adrogué
Teknik Direktör : Pablo Vicó
Kaptan :  
Chacarita Junior
Teknik Direktör : Claudio Biaggio
Kaptan :  
Defensores de Belgrano
Teknik Direktör : Fabián Nardozza
Kaptan : Luciano Goux
Deportivo Moron
Teknik Direktör : Sebastián Sibelli
Kaptan : Emiliano Mayola
Deportivo Riestra
Teknik Direktör : Guillermo Duró
Kaptan :  
Estudiante Rio Cuarto
Teknik Direktör : Marcelo Vazquez
Kaptan :  
Estudiantes Buenos Aires
Teknik Direktör : Diego Martínez
Kaptan : Matías Villareal
Ferro Carril Oeste
Teknik Direktör : Jorge Cordón
Kaptan : Andrés Bailo
Gimnasia de Jujuy
Teknik Direktör : Héctor Arzubialde
Kaptan : Alejandro Frezzotti
Gimnasia y Esgrima Mendoza
Teknik Direktör : Diego Pozo
Kaptan :  
Guillermo Brown
Teknik Direktör : Marcelo Broggi
Kaptan :  
Independiente Rivadavia
Teknik Direktör : Matias Minich
Kaptan :  
Instituto
Teknik Direktör : Fernando Quiroz
Kaptan :  
Mitre
Teknik Direktör : Hernán Ortiz
Kaptan :  
Nueva Chicago
Teknik Direktör : Omar Labruna
Kaptan : Christian Gómez
Platense
Teknik Direktör : Juan Llop
Kaptan : Hernán Lamberti
Quilmes
Teknik Direktör : Facundo Sava
Kaptan :  
San Martín
Teknik Direktör : Hugo Garelli
Kaptan : Luis Ardente
San Martín de Tucumán
Teknik Direktör : Favio Orsi
Kaptan :  
Santamarina
Teknik Direktör : Pablo Ricchetti
Kaptan :  
Sarmiento
Teknik Direktör : Mario Sciacqua
Kaptan :  
Temperley
Teknik Direktör : Wálter Perazzo
Kaptan :  
Tigre
Teknik Direktör : Néstor Gorosito
Kaptan : Geraldo Alcoba
Villa Dálmine
Teknik Direktör : Lucas Bovaglio
Kaptan :