Fikstürler

27 Ağustos 2019 - 17:30
Tammeka Tartu stats FCI Levadia
28 Ağustos 2019 - 16:30
Narva Trans stats Kuressaare
28 Ağustos 2019 - 16:30
Maardu Linnameeskond stats Viljandi Tulevik
28 Ağustos 2019 - 17:00
Tallinna Kalev stats Paide Linnameeskond
28 Ağustos 2019 - 17:30
Flora stats Nõmme Kalju
31 Ağustos 2019 - 14:00
Tallinna Kalev stats Narva Trans
31 Ağustos 2019 - 17:00
Tammeka Tartu stats Nõmme Kalju
01 Eylül 2019 - 11:00
Viljandi Tulevik stats Kuressaare
01 Eylül 2019 - 13:00
Paide Linnameeskond stats Flora
01 Eylül 2019 - 17:00
FCI Levadia stats Maardu Linnameeskond
13 Eylül 2019 - 17:30
Flora stats Tallinna Kalev
14 Eylül 2019 - 11:00
FCI Levadia stats Viljandi Tulevik
14 Eylül 2019 - 11:00
Kuressaare stats Paide Linnameeskond
14 Eylül 2019 - 14:00
Nõmme Kalju stats Narva Trans
15 Eylül 2019 - 13:00
Maardu Linnameeskond stats Tammeka Tartu
17 Eylül 2019 - 15:45
Viljandi Tulevik stats Nõmme Kalju
17 Eylül 2019 - 17:30
Tallinna Kalev stats Kuressaare
18 Eylül 2019 - 17:00
Maardu Linnameeskond stats Paide Linnameeskond
18 Eylül 2019 - 17:00
Narva Trans stats Tammeka Tartu
18 Eylül 2019 - 17:30
Flora stats FCI Levadia
21 Eylül 2019 - 11:00
Nõmme Kalju stats Tallinna Kalev
21 Eylül 2019 - 11:00
Paide Linnameeskond stats Viljandi Tulevik
21 Eylül 2019 - 14:00
FCI Levadia stats Narva Trans
22 Eylül 2019 - 11:00
Kuressaare stats Maardu Linnameeskond
22 Eylül 2019 - 13:00
Tammeka Tartu stats Flora
24 Eylül 2019 - 17:00
Tallinna Kalev stats Nõmme Kalju
25 Eylül 2019 - 17:00
Flora stats Viljandi Tulevik
27 Eylül 2019 - 17:30
Tammeka Tartu stats Kuressaare
28 Eylül 2019 - 11:00
Tallinna Kalev stats FCI Levadia
28 Eylül 2019 - 14:00
Nõmme Kalju stats Maardu Linnameeskond
29 Eylül 2019 - 11:00
Narva Trans stats Paide Linnameeskond
29 Eylül 2019 - 13:00
Viljandi Tulevik stats Flora
01 Ekim 2019 - 14:00
Maardu Linnameeskond stats Nõmme Kalju
05 Ekim 2019 - 11:00
Maardu Linnameeskond stats Tallinna Kalev
05 Ekim 2019 - 11:00
Kuressaare stats Viljandi Tulevik
05 Ekim 2019 - 14:00
Flora stats Narva Trans
06 Ekim 2019 - 11:00
Paide Linnameeskond stats Nõmme Kalju
06 Ekim 2019 - 13:00
FCI Levadia stats Tammeka Tartu
19 Ekim 2019 - 11:00
FCI Levadia stats Kuressaare
19 Ekim 2019 - 11:00
Paide Linnameeskond stats Tallinna Kalev
19 Ekim 2019 - 14:00
Narva Trans stats Maardu Linnameeskond
20 Ekim 2019 - 11:00
Tammeka Tartu stats Viljandi Tulevik
20 Ekim 2019 - 13:00
Nõmme Kalju stats Flora
26 Ekim 2019 - 11:00
Tallinna Kalev stats Tammeka Tartu
26 Ekim 2019 - 11:00
Viljandi Tulevik stats Narva Trans
26 Ekim 2019 - 14:00
Maardu Linnameeskond stats FCI Levadia
27 Ekim 2019 - 10:00
Kuressaare stats Nõmme Kalju
27 Ekim 2019 - 12:00
Flora stats Paide Linnameeskond
02 Kasım 2019 - 11:00
Narva Trans stats Tallinna Kalev
02 Kasım 2019 - 11:00
Viljandi Tulevik stats Maardu Linnameeskond
02 Kasım 2019 - 14:00
FCI Levadia stats Nõmme Kalju
03 Kasım 2019 - 11:00
Tammeka Tartu stats Paide Linnameeskond
03 Kasım 2019 - 13:00
Flora stats Kuressaare
09 Kasım 2019 - 11:00
Nõmme Kalju stats Tammeka Tartu
09 Kasım 2019 - 11:00
Paide Linnameeskond stats FCI Levadia
09 Kasım 2019 - 11:00
Maardu Linnameeskond stats Flora
09 Kasım 2019 - 11:00
Tallinna Kalev stats Viljandi Tulevik
09 Kasım 2019 - 11:00
Kuressaare stats Narva Trans