İleri Fikstür

05 Eylül 2019 - 17:00
Ermenistan stats İtalya
Group J
05 Eylül 2019 - 19:45
Bosna Hersek stats Liechtenstein
Group J
05 Eylül 2019 - 19:45
Finlandiya stats Yunanistan
Group J
05 Eylül 2019 - 19:45
İsrail stats Makedonya
Grup G
05 Eylül 2019 - 19:45
Romanya stats İspanya
Grup F
05 Eylül 2019 - 19:45
Faroe Adaları stats İsveç
Grup F
05 Eylül 2019 - 19:45
Norveç stats Malta
Grup F
05 Eylül 2019 - 19:45
Gibraltar stats Danimarka
Grup D
05 Eylül 2019 - 19:45
İrlanda Cunhuriyeti stats İsviçre
Grup D
06 Eylül 2019 - 19:45
İskoçya stats Rusya
Grup I
06 Eylül 2019 - 19:45
San Marino stats Belçika
Grup I
06 Eylül 2019 - 19:45
Kıbrıs Rum Kesimi stats Kazakistan
Grup I
06 Eylül 2019 - 19:45
Slovenya stats Polonya
Grup G
06 Eylül 2019 - 19:45
Avusturya stats Latviya
Grup G
06 Eylül 2019 - 19:45
Slovakya stats Hırvatistan
Grup E
06 Eylül 2019 - 19:45
Galler stats Azarbeycan
Grup E
06 Eylül 2019 - 19:45
Almanya stats Hollanda
Grup C
06 Eylül 2019 - 19:45
Estonya stats Beyaz Rusya
Grup C
07 Eylül 2019 - 14:00
Kosovo stats Çek Cumhuriyeti
Grup A
07 Eylül 2019 - 17:00
İngiltere stats Bulgaristan
Grup A
07 Eylül 2019 - 17:00
İzlanda stats Moldova
Grup H
07 Eylül 2019 - 17:00
Litvanya stats Ukrayna
Grup B
07 Eylül 2019 - 19:45
Türkiye stats Andora
Grup H
07 Eylül 2019 - 19:45
Serbia stats Portekiz
Grup B
07 Eylül 2019 - 19:45
Fransa stats Arnavutluk
Grup H
08 Eylül 2019 - 14:00
İspanya stats Faroe Adaları
Grup F
08 Eylül 2019 - 17:00
Romanya stats Malta
Grup F
08 Eylül 2019 - 17:00
Ermenistan stats Bosna Hersek
Group J
08 Eylül 2019 - 17:00
Gürcistan stats Danimarka
Grup D
08 Eylül 2019 - 17:00
İsviçre stats Gibraltar
Grup D
08 Eylül 2019 - 19:45
İsveç stats Norveç
Grup F
08 Eylül 2019 - 19:45
Yunanistan stats Liechtenstein
Group J
08 Eylül 2019 - 19:45
Finlandiya stats İtalya
Group J
09 Eylül 2019 - 17:00
Azarbeycan stats Hırvatistan
Grup E
09 Eylül 2019 - 19:45
Macaristan stats Slovakya
Grup E
09 Eylül 2019 - 19:45
Kuzey İrlanda stats Almanya
Grup C
09 Eylül 2019 - 19:45
Estonya stats Hollanda
Grup C
09 Eylül 2019 - 19:45
İskoçya stats Belçika
Grup I
09 Eylül 2019 - 19:45
Rusya stats Kazakistan
Grup I
09 Eylül 2019 - 19:45
San Marino stats Kıbrıs Rum Kesimi
Grup I
09 Eylül 2019 - 19:45
Polonya stats Avusturya
Grup G
09 Eylül 2019 - 19:45
Latviya stats Makedonya
Grup G
09 Eylül 2019 - 19:45
Slovenya stats İsrail
Grup G
10 Eylül 2019 - 19:45
Fransa stats Andora
Grup H
10 Eylül 2019 - 19:45
Arnavutluk stats İzlanda
Grup H
10 Eylül 2019 - 19:45
Moldova stats Türkiye
Grup H
10 Eylül 2019 - 19:45
Lüksemburg stats Serbia
Grup B
10 Eylül 2019 - 19:45
Litvanya stats Portekiz
Grup B
10 Eylül 2019 - 19:45
Montenegro stats Çek Cumhuriyeti
Grup A
10 Eylül 2019 - 19:45
İngiltere stats Kosovo
Grup A
Oyun programı...