Son Sonuçlar

15 Ekim 2019 - 19:45
İsrail 3 - 1 Latviya
Grup G
15 Ekim 2019 - 19:45
Romanya 1 - 1 Norveç
Grup F
15 Ekim 2019 - 19:45
İsveç 1 - 1 İspanya
Grup F
15 Ekim 2019 - 19:45
Faroe Adaları 1 - 0 Malta
Grup F
15 Ekim 2019 - 19:45
Gibraltar 2 - 3 Gürcistan
Grup D
15 Ekim 2019 - 19:45
İsviçre 2 - 0 İrlanda Cunhuriyeti
Grup D
15 Ekim 2019 - 19:45
Yunanistan 2 - 1 Bosna Hersek
Group J
15 Ekim 2019 - 19:45
Liechtenstein 0 - 5 İtalya
Group J
15 Ekim 2019 - 17:00
Finlandiya 3 - 0 Ermenistan
Group J
14 Ekim 2019 - 19:45
Fransa 1 - 1 Türkiye
Grup H
14 Ekim 2019 - 19:45
Moldova 0 - 4 Arnavutluk
Grup H
14 Ekim 2019 - 19:45
İzlanda 2 - 0 Andora
Grup H
14 Ekim 2019 - 19:45
Ukrayna 2 - 1 Portekiz
Grup B
14 Ekim 2019 - 19:45
Litvanya 1 - 2 Serbia
Grup B
14 Ekim 2019 - 19:45
Bulgaristan 0 - 6 İngiltere
Grup A
14 Ekim 2019 - 19:45
Kosovo 2 - 0 Montenegro
Grup A
13 Ekim 2019 - 19:45
Polonya 2 - 0 Kuzey Makedonya
Grup G
13 Ekim 2019 - 19:45
Slovenya 0 - 1 Avusturya
Grup G
13 Ekim 2019 - 19:45
Galler 1 - 1 Hırvatistan
Grup E
13 Ekim 2019 - 19:45
Estonya 0 - 3 Almanya
Grup C
13 Ekim 2019 - 17:00
Beyaz Rusya 1 - 2 Hollanda
Grup C
13 Ekim 2019 - 17:00
Macaristan 1 - 0 Azarbeycan
Grup E
13 Ekim 2019 - 17:00
İskoçya 6 - 0 San Marino
Grup I
13 Ekim 2019 - 17:00
Kıbrıs Rum Kesimi 0 - 5 Rusya
Grup I
13 Ekim 2019 - 14:00
Kazakistan 0 - 2 Belçika
Grup I
12 Ekim 2019 - 19:45
Liechtenstein 1 - 1 Ermenistan
Group J
12 Ekim 2019 - 19:45
İtalya 2 - 0 Yunanistan
Group J
12 Ekim 2019 - 19:45
Malta 0 - 4 İsveç
Grup F
12 Ekim 2019 - 19:45
Norveç 1 - 1 İspanya
Grup F
12 Ekim 2019 - 17:00
Faroe Adaları 0 - 3 Romanya
Grup F
12 Ekim 2019 - 17:00
Bosna Hersek 4 - 1 Finlandiya
Group J
12 Ekim 2019 - 17:00
Danimarka 1 - 0 İsviçre
Grup D
12 Ekim 2019 - 14:00
Gürcistan 0 - 0 İrlanda Cunhuriyeti
Grup D
11 Ekim 2019 - 19:45
Andora 1 - 0 Moldova
Grup H
11 Ekim 2019 - 19:45
İzlanda 0 - 1 Fransa
Grup H
11 Ekim 2019 - 19:45
Türkiye 1 - 0 Arnavutluk
Grup H
11 Ekim 2019 - 19:45
Ukrayna 2 - 0 Litvanya
Grup B
11 Ekim 2019 - 19:45
Portekiz 3 - 0 Lüksemburg
Grup B
11 Ekim 2019 - 19:45
Çek Cumhuriyeti 2 - 1 İngiltere
Grup A
11 Ekim 2019 - 19:45
Montenegro 0 - 0 Bulgaristan
Grup A
10 Ekim 2019 - 19:45
Rusya 4 - 0 İskoçya
Grup I
10 Ekim 2019 - 19:45
Belçika 9 - 0 San Marino
Grup I
10 Ekim 2019 - 19:45
Latviya 0 - 3 Polonya
Grup G
10 Ekim 2019 - 19:45
Kuzey Makedonya 2 - 1 Slovenya
Grup G
10 Ekim 2019 - 19:45
Avusturya 3 - 1 İsrail
Grup G
10 Ekim 2019 - 19:45
Slovakya 1 - 1 Galler
Grup E
10 Ekim 2019 - 19:45
Hırvatistan 3 - 0 Macaristan
Grup E
10 Ekim 2019 - 19:45
Hollanda 3 - 1 Kuzey İrlanda
Grup C
10 Ekim 2019 - 17:00
Beyaz Rusya 0 - 0 Estonya
Grup C
10 Ekim 2019 - 15:00
Kazakistan 1 - 2 Kıbrıs Rum Kesimi
Grup I
Oyun programı...

İleri Fikstür

14 Kasım 2019 - 17:00
Türkiye stats İzlanda
Grup H
14 Kasım 2019 - 19:45
Arnavutluk stats Andora
Grup H
14 Kasım 2019 - 19:45
Fransa stats Moldova
Grup H
14 Kasım 2019 - 19:45
Serbia stats Lüksemburg
Grup B
14 Kasım 2019 - 19:45
Portekiz stats Litvanya
Grup B
14 Kasım 2019 - 19:45
İngiltere stats Montenegro
Grup A
14 Kasım 2019 - 19:45
Çek Cumhuriyeti stats Kosovo
Grup A
15 Kasım 2019 - 17:00
Finlandiya stats Liechtenstein
Group J
15 Kasım 2019 - 17:00
Norveç stats Faroe Adaları
Grup F
15 Kasım 2019 - 17:00
Ermenistan stats Yunanistan
Group J
15 Kasım 2019 - 19:45
Bosna Hersek stats İtalya
Group J
15 Kasım 2019 - 19:45
İspanya stats Malta
Grup F
15 Kasım 2019 - 19:45
Romanya stats İsveç
Grup F
15 Kasım 2019 - 19:45
İsviçre stats Gürcistan
Grup D
15 Kasım 2019 - 19:45
Danimarka stats Gibraltar
Grup D
16 Kasım 2019 - 14:00
Kıbrıs Rum Kesimi stats İskoçya
Grup I
16 Kasım 2019 - 17:00
Slovenya stats Latviya
Grup G
16 Kasım 2019 - 17:00
Azarbeycan stats Galler
Grup E
16 Kasım 2019 - 17:00
San Marino stats Kazakistan
Grup I
16 Kasım 2019 - 17:00
Rusya stats Belçika
Grup I
16 Kasım 2019 - 19:45
Hırvatistan stats Slovakya
Grup E
16 Kasım 2019 - 19:45
Almanya stats Beyaz Rusya
Grup C
16 Kasım 2019 - 19:45
Kuzey İrlanda stats Hollanda
Grup C
16 Kasım 2019 - 19:45
Avusturya stats Kuzey Makedonya
Grup G
16 Kasım 2019 - 19:45
İsrail stats Polonya
Grup G
17 Kasım 2019 - 14:00
Serbia stats Ukrayna
Grup B
17 Kasım 2019 - 14:00
Lüksemburg stats Portekiz
Grup B
17 Kasım 2019 - 17:00
Bulgaristan stats Çek Cumhuriyeti
Grup A
17 Kasım 2019 - 17:00
Kosovo stats İngiltere
Grup A
17 Kasım 2019 - 19:45
Andora stats Türkiye
Grup H
17 Kasım 2019 - 19:45
Arnavutluk stats Fransa
Grup H
17 Kasım 2019 - 19:45
Moldova stats İzlanda
Grup H
18 Kasım 2019 - 19:45
Liechtenstein stats Bosna Hersek
Group J
18 Kasım 2019 - 19:45
İtalya stats Ermenistan
Group J
18 Kasım 2019 - 19:45
Yunanistan stats Finlandiya
Group J
18 Kasım 2019 - 19:45
Malta stats Norveç
Grup F
18 Kasım 2019 - 19:45
İspanya stats Romanya
Grup F
18 Kasım 2019 - 19:45
İsveç stats Faroe Adaları
Grup F
18 Kasım 2019 - 19:45
İrlanda Cunhuriyeti stats Danimarka
Grup D
18 Kasım 2019 - 19:45
Gibraltar stats İsviçre
Grup D
19 Kasım 2019 - 19:45
İskoçya stats Kazakistan
Grup I
19 Kasım 2019 - 19:45
San Marino stats Rusya
Grup I
19 Kasım 2019 - 19:45
Belçika stats Kıbrıs Rum Kesimi
Grup I
19 Kasım 2019 - 19:45
Kuzey Makedonya stats İsrail
Grup G
19 Kasım 2019 - 19:45
Polonya stats Slovenya
Grup G
19 Kasım 2019 - 19:45
Latviya stats Avusturya
Grup G
19 Kasım 2019 - 19:45
Slovakya stats Azarbeycan
Grup E
19 Kasım 2019 - 19:45
Galler stats Macaristan
Grup E
19 Kasım 2019 - 19:45
Hollanda stats Estonya
Grup C
19 Kasım 2019 - 19:45
Almanya stats Kuzey İrlanda
Grup C
Oyun programı...