Takımlar : 2022 - 2023

Almanya
Teknik Direktör : Hansi Flick
Kaptan : Manuel Neuer
Andora
Teknik Direktör : Koldo Álvarez
Kaptan : Ildefons Lima
Arnavutluk
Teknik Direktör : Edoardo Reja
Kaptan : Etrit Berisha
Avusturya
Teknik Direktör : Ralf Rangnick
Kaptan : David Alaba
Azarbeycan
Teknik Direktör : Gianni De Biasi
Kaptan : Maksim Medvedev
Belçika
Teknik Direktör : Roberto Martínez
Kaptan : Eden Hazard
Beyaz Rusya
Teknik Direktör : Heorhiy Kandratsyew
Kaptan :  
Bosna Hersek
Teknik Direktör : Ivaylo Petev
Kaptan : Edin Džeko
Bulgaristan
Teknik Direktör : Yasen Petrov
Kaptan : Georgi Kostadinov
Çek Cumhuriyeti
Teknik Direktör : Jaroslav Šilhavý
Kaptan : Tomáš Souček
Danimarka
Teknik Direktör : Kasper Hjulmand
Kaptan : Simon Kjær
Ermenistan
Teknik Direktör : Joaquín Caparrós
Kaptan : Henrikh Mkhitaryan
Estonya
Teknik Direktör : Thomas Häberli
Kaptan : Ragnar Klavan
Faroe Adaları
Teknik Direktör : Håkan Ericson
Kaptan : Hallur Hansson
Finlandiya
Teknik Direktör : Markku Kanerva
Kaptan : Lukáš Hrádecký
Fransa
Teknik Direktör : Didier Deschamps
Kaptan : Hugo Lloris
Galler
Teknik Direktör : Rob Page
Kaptan : Gareth Bale
Gibraltar
Teknik Direktör : Julio Ribas
Kaptan : Roy Chipolina
Gürcistan
Teknik Direktör : Willy Sagnol
Kaptan : Jaba Kankava
Hırvatistan
Teknik Direktör : Zlatko Dalić
Kaptan : Luka Modrić
Hollanda
Teknik Direktör : Louis van Gaal
Kaptan : Virgil van Dijk
İngiltere
Teknik Direktör : Gareth Southgate
Kaptan : Harry Kane
İrlanda Cunhuriyeti
Teknik Direktör : Stephen Kenny
Kaptan : Séamus Coleman
İskoçya
Teknik Direktör : Steve Clarke
Kaptan : Andrew Robertson
İspanya
Teknik Direktör : Luis Enrique
Kaptan : Sergio Busquets
İsrail
Teknik Direktör : Willi Ruttensteiner
Kaptan : Bebras Natcho
İsveç
Teknik Direktör : Janne Andersson
Kaptan : Victor Lindelöf
İsviçre
Teknik Direktör : Murat Yakin
Kaptan : Granit Xhaka
İtalya
Teknik Direktör : Roberto Mancini
Kaptan : Giorgio Chiellini
İzlanda
Teknik Direktör : Arnar Viðarsson
Kaptan : Jóhann Guðmundsson
Kazakistan
Teknik Direktör : Andrei Karpovich
Kaptan : Askhat Tagybergen
Kıbrıs Rum Kesimi
Teknik Direktör : Nikos Kostenoglou
Kaptan : Kostakis Artymatas
Kosovo
Teknik Direktör : Primož Gliha
Kaptan : Samir Ujkani
Kuzey İrlanda
Teknik Direktör : Ian Baraclough
Kaptan : Steven Davis
Kuzey Makedonya
Teknik Direktör : Blagoja Milevski
Kaptan : Stefan Ristovski
Latviya
Teknik Direktör : Dainis Kazakevičs
Kaptan : Antonijs Černomordijs
Liechtenstein
Teknik Direktör : Martin Stocklasa
Kaptan : Nicolas Hasler
Litvanya
Teknik Direktör : Valdas Ivanuaskas
Kaptan : Ernestas Šetkus
Lüksemburg
Teknik Direktör : Luc Holtz
Kaptan : Laurent Jans
Macaristan
Teknik Direktör : Marco Rossi
Kaptan : Péter Gulácsi
Malta
Teknik Direktör : Devis Mangia
Kaptan : Andrei Agius
Moldova
Teknik Direktör : Serghei Cleșcenco
Kaptan : Igor Armaş
Montenegro
Teknik Direktör : Miodrag Radulović
Kaptan : Stevan Jovetić
Norveç
Teknik Direktör : Ståle Solbakken
Kaptan : Martin Ødegaard
Polonya
Teknik Direktör : Czesław Michniewicz
Kaptan : Robert Lewandowski
Portekiz
Teknik Direktör : Fernando Santos
Kaptan : Cristiano Ronaldo
Romanya
Teknik Direktör : Mirel Rădoi
Kaptan : Vlad Chiricheș
Rusya
Teknik Direktör : Valery Karpin
Kaptan : Fyodor Smolov
San Marino
Teknik Direktör : Franco Varrella
Kaptan : Davide Simoncini
Serbia
Teknik Direktör : Dragan Stojković
Kaptan : Dušan Tadić
Slovakya
Teknik Direktör : Štefan Tarkovič
Kaptan : Marek Hamšík
Slovenya
Teknik Direktör : Matjaž Kek
Kaptan : Jan Oblak
Türkiye
Teknik Direktör : Stefan Kuntz
Kaptan : Burak Yılmaz
Ukrayna
Teknik Direktör : Oleksandr Petrakov
Kaptan : Andriy Yarmolenko
Yunanistan
Teknik Direktör : John van 't Schip
Kaptan : Anastasios Bakasetas