Takımlar : 2019 - 2020

Aberdeen
Teknik Direktör : Derek McInnes
Kaptan : Joe Lewis
AEK Larnaca
Teknik Direktör : Imanol Idiákez
Kaptan : David Catalá
AEL Limassol
Teknik Direktör : Dušan Kerkez
Kaptan : Kevin Lafrance
Akademija Pandev
Teknik Direktör : Jugoslav Trenchovski
Kaptan :  
Alashkert
Teknik Direktör : Abraham Khashmanyan
Kaptan : Artur Yedigaryan
Antwerp
Teknik Direktör : László Bölöni
Kaptan : Faris Haroun
Apollon Limassol
Teknik Direktör : Sofronis Avgousti
Kaptan : Giorgos Vasiliou
Ararat-Armenia
Teknik Direktör : Vardan Minasyan
Kaptan : Vladimir Khozin
Aris Thessaloniki
Teknik Direktör : Savvas Pantelidis
Kaptan : Georgios Delizisis
Astana
Teknik Direktör : Roman Hryhorchuk
Kaptan : Nenad Erić
AZ
Teknik Direktör : Arne Slot
Kaptan : Guus Til
B36 Tórshavn
Teknik Direktör : Jákup Borg
Kaptan : Lukasz Cieslewicz
Ballymena United
Teknik Direktör : David Jeffrey
Kaptan : Jim Ervin
Balzan
Teknik Direktör : Jacques Scerri
Kaptan : Bojan Kaljević
Banants
Teknik Direktör : Ilshat Faizulin
Kaptan : Stepan Ghazaryan
Barry Town United
Teknik Direktör : Gavin Chestefield
Kaptan :  
Bp Honvéd
Teknik Direktör : Giuseppe Sannino
Kaptan : Đorđe Kamber
Brann
Teknik Direktör : Lars Nilsen
Kaptan : Vito Wormgoor
Breiðablik
Teknik Direktör : Ágúst Gylfason
Kaptan : Gunnleifur Gunnleifsson
Brondby
Teknik Direktör : Niels Fredriksen
Kaptan : Kamil Wilczek
Budućnost
Teknik Direktör : Branko Brnović
Kaptan :  
Cardiff Met
Teknik Direktör : Christian Edwards
Kaptan : Bradley Woolridge
Chikhura Sachkhere
Teknik Direktör : Samson Pruidze
Kaptan : Lasha Chikvaidze
Cliftonville
Teknik Direktör : Paddy McLaughlin
Kaptan : Ryan Catney
Connah's Quay Nomads
Teknik Direktör : Andy Morrison
Kaptan : George Horan
Cork City
Teknik Direktör : John Cotter
Kaptan : Conor McCormack
Cracovia
Teknik Direktör : Michał Probierz
Kaptan : Damian Dąbrowski
Crusaders
Teknik Direktör : Stephen Baxter
Kaptan : Colin Coates
CSKA Sofia
Teknik Direktör : Dobromir Mitov
Kaptan : Nikolay Bodurov
Čukarički
Teknik Direktör : Aleksandar Veselinović
Kaptan : Marko Docić
DAC 1904 Dunajská Streda
Teknik Direktör : Peter Hyballa
Kaptan :  
Debreceni VSC
Teknik Direktör : András Herczeg
Kaptan : Dániel Tõzsér
Dinamo Minsk
Teknik Direktör : Sergei Gurenko
Kaptan : Oleksandr Noyok
Dinamo Tbilisi
Teknik Direktör : Félix Vicente Miranda
Kaptan :  
Domžale
Teknik Direktör : Simon Rožman
Kaptan : Dejan Milić
Europa FC
Teknik Direktör : Rafael Escobar
Kaptan :  
F91 Dudelange
Teknik Direktör : Dino Toppmöller
Kaptan : Jonathan Joubert
FC Fehérvár
Teknik Direktör : Marko Nikolić
Kaptan : Roland Juhász
FC Inter
Teknik Direktör : Jose Riveiro
Kaptan : Timo Furuholm
FC Luzern
Teknik Direktör : Thomas Häberli
Kaptan : Christian Schneuwly
FC Santa Coloma
Teknik Direktör : Marc Rodríguez
Kaptan : Eloy Casals
FCI Levadia
Teknik Direktör : Aleksandar Rogić
Kaptan : Dmitri Kruglov
Feronikeli
Teknik Direktör : Zekirija Ramadani
Kaptan :  
FK Haugesund
Teknik Direktör : Jostein Grindhaug
Kaptan : Christian Grindheim
FK RFS
Teknik Direktör : Valdas Dambrauskas
Kaptan :  
Flora
Teknik Direktör : Jürgen Henn
Kaptan : Gert Kams
Fola Esch
Teknik Direktör : Jeff Strasser
Kaptan : Julien Klein
Gzira United
Teknik Direktör : Jesmond Zerafa
Kaptan : Moises Perez
Hacken
Teknik Direktör : Andreas Alm
Kaptan : Rasmus Lindgren
Hajduk Split
Teknik Direktör : Siniša Oreščanin
Kaptan : Josip Juranović
Hapoel Be'er Sheva
Teknik Direktör : Barak Bakhar
Kaptan : Maor Melikson
Havnar Bóltfelag
Teknik Direktör : Heimir Guðjónsson
Kaptan :  
Hibernians
Teknik Direktör : Mark Miller
Kaptan : Clayton Failla
IFK Norrköping
Teknik Direktör : Jens Gustafsson
Kaptan : Alexander Fransson
Jeunesse Esch
Teknik Direktör : Carlo Weis
Kaptan :  
Kairat
Teknik Direktör : Aleksey Shpilevskiy
Kaptan : Bauyrzhan Islamkhan
Kauno Žalgiris
Teknik Direktör :  
Kaptan :  
KÍ Klaksvík
Teknik Direktör : Mikkjal Thomassen
Kaptan : Jákup Andreasen
Kilmarnock
Teknik Direktör : Angelo Alessio
Kaptan : Gary Dicker
KR
Teknik Direktör : Rúnar Kristinsson
Kaptan : Pálmi Pálmason
Kukësi
Teknik Direktör : Ernest Gjoka
Kaptan : Ylli Shameti
KuPS
Teknik Direktör : Jani Honkavaara
Kaptan : Petteri Pennanen
La Fiorita
Teknik Direktör : Luciano Mularoni
Kaptan : Andy Selva
Laçi
Teknik Direktör : Sulejman Starova
Kaptan : Gentian Selmani
Legia Warsaw
Teknik Direktör : Aleksandar Vuković
Kaptan : Artur Jędrzejczyk
Levski Sofia
Teknik Direktör : Petar Hubchev
Kaptan : Zhivko Milanov
Liepāja
Teknik Direktör : Aleksandrs Starkovs
Kaptan :  
Lincoln Red Imps
Teknik Direktör : Víctor Afonso
Kaptan : Roy Chipolina
Linfield
Teknik Direktör : David Healy
Kaptan : Jamie Mulgrew
Ludogorets Razgrad
Teknik Direktör : Stoycho Stoev
Kaptan : Svetoslav Dyakov
Maccabi Haifa
Teknik Direktör : Marco Balbul
Kaptan : Neta Lavi
Makedonija ĞP
Teknik Direktör : Aleksander Tanevski
Kaptan : Bobi Bozinovski
Malmo
Teknik Direktör : Uwe Rösler
Kaptan : Markus Rosenberg
MFK Ružomberok
Teknik Direktör : Jan Haspra
Kaptan : Dominik Kružliak
Milsami Orhei
Teknik Direktör : Veaceslav Rusnac
Kaptan : Radu Mîțu
Molde
Teknik Direktör : Erling Moe
Kaptan : Ruben Gabrielsen
Mura
Teknik Direktör : Ante Šimundža
Kaptan : Alen Kozar
Narva Trans
Teknik Direktör : Andrei Syomin
Kaptan : Marko Meerits
Neftçi
Teknik Direktör : Roberto Bordin
Kaptan : Emin Mahmudov
NSÍ Runavík
Teknik Direktör : Guðjón Þórðarson
Kaptan :  
Olimpija Ljubljana
Teknik Direktör : Safet Hadžić
Kaptan : Nejc Vidmar
Ordabasy
Teknik Direktör : Kakhaber Tskhadadze
Kaptan : Pablo Fontanello
Osijek
Teknik Direktör : Dino Skender
Kaptan : Mile Škorić
Partizani Tirana
Teknik Direktör : Franco Lerda
Kaptan : Alban Hoxha
Petrocub Hîncești
Teknik Direktör : Lilian Popescu
Kaptan : Vladimir Ambros
Piast Gliwice
Teknik Direktör : Waldemar Fornalik
Kaptan : Gerard Badia
Prishtina
Teknik Direktör : Mirel Josa
Kaptan : Armend Dallku
Progrès Niederkorn
Teknik Direktör : Cyril Serredszum
Kaptan : Sébastien Thill
Pyunik
Teknik Direktör : Alexander Tarkhanov
Kaptan : Karlen Mkrtchyan
Radnički Niš
Teknik Direktör : Nenad Lalatović
Kaptan : Aleksandar Jovanović
Radnik Bijeljina
Teknik Direktör : Mladen Žižović
Kaptan :  
Rangers
Teknik Direktör : Steven Gerrard
Kaptan : James Tavernier
Riga FC
Teknik Direktör : Mihails Koņevs
Kaptan : Oļegs Laizāns
Riteriai
Teknik Direktör : Auri Skarbalius
Kaptan : Valdemar Borovskij
RoPS
Teknik Direktör : Pasi Tuutti
Kaptan : Antonio Reguero
Sant Julià
Teknik Direktör : Jesus Baron Tellez
Kaptan : Lluis Blanco
Səbail
Teknik Direktör : Aftandil Hacıyev
Kaptan : Eltun Yaqublu
Shakhtyor Soligorsk
Teknik Direktör : Sergei Tashuyev
Kaptan : Pavel Rybak
Shamrock Rovers
Teknik Direktör : Stephen Bradley
Kaptan : Ronan Finn
Sheriff Tiraspol
Teknik Direktör : Zoran Zekić
Kaptan : Veaceslav Posmac
Shkëndija
Teknik Direktör : Qatip Osmani
Kaptan : Armend Alimi
Shkupi
Teknik Direktör : Ümit Karan
Kaptan :  
Široki Brijeg
Teknik Direktör : Goce Sedloski
Kaptan : Josip Barišić
Slovan Bratislava
Teknik Direktör : Martin Ševela
Kaptan : Vasil Bozhikov
Spartak Trnava
Teknik Direktör : Ricardo Chéu
Kaptan : Erik Grendel
Speranța Nisporeni
Teknik Direktör : Cristian Efros
Kaptan :  
St Joseph's
Teknik Direktör : Raúl Procopio
Kaptan :  
St. Patrick's Athletic
Teknik Direktör : Harry Kenny
Kaptan : Ian Bermingham
Steaua Bucureşti
Teknik Direktör : Bogdan Andone
Kaptan : Mihai Pintilii
Stjarnan
Teknik Direktör : Rúnar Sigmundsson
Kaptan : Baldur Sigurðsson
Sūduva Marijampolė
Teknik Direktör : Vladimir Cheburin
Kaptan : Algis Jankauskas
Teuta Durrës
Teknik Direktör : Bledi Shkëmbi
Kaptan :  
Titograd Podgorica
Teknik Direktör : Peter Pacult
Kaptan : Mirko Raičević
Tobol
Teknik Direktör : Vladimir Gazzaev
Kaptan : Azat Nurgaliev
Torpedo Kutaisi
Teknik Direktör : Kakhaber Chkhetiani
Kaptan : Roin Kvaskhvadze
Tre Fiori
Teknik Direktör : Matteo Cecchetti
Kaptan :  
Tre Penne
Teknik Direktör : Stefano Ceci
Kaptan : Matteo Valli
UE Engordany
Teknik Direktör : José Mengual Prades
Kaptan :  
Universitatea Craiova
Teknik Direktör : Corneliu Papură
Kaptan : Nicușor Bancu
Vaduz
Teknik Direktör : Mario Frick
Kaptan : Franz Burgmeier
Valur
Teknik Direktör : Ólafur Jóhannesson
Kaptan : Haukur Sigurðsson
Ventspils
Teknik Direktör : Igor Klosovs
Kaptan : Abdoul-Gafar Mamah
Viitorul Constanța
Teknik Direktör : Gheorghe Hagi
Kaptan :  
Vitebsk
Teknik Direktör : Sergey Yasinsky
Kaptan : Artem Skitov
Žalgiris Vilnius
Teknik Direktör : Marek Zub
Kaptan : Georgas Freidgeimas
Zeta
Teknik Direktör : Dejan Roganović
Kaptan :  
Zrinjski Mostar
Teknik Direktör : Hari Vukas
Kaptan : Pero Stojkić